ykleniyor

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Uzun Yıllardır Bilişim Sektöründe Faaliyet gösteren , En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında reklamcılık, tanıtım, pazarlama stratejileri alanlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Elemi Tasarım, Türkiye ve Yurtdışı bilişim sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamızın amacı sanat ve tekniği bir araya getirip müşterilerine en uygun çözümleri sunmak ve nitelikli projelere imza atarak amaçlar doğrultusunda başarıyla sonuçlandırmak, dolayısıyla sektörünün öncüsü olup, Türkiye'de bilişim sektörünü bir adım daha ileri taşımaktır.

Yaratıcı tasarımlarını en son Internet ve multimedya teknolojileriyle birleştiren Elemi Tasarım, dinamik uygulamaları ve sınırsız fikirleri ile Bilişim dünyasında ihtiyaç duyulan her türlü hizmeti sunmaktadır. Web Tasarım Konusunda Gaziantep ve Tüm Türkiye' ye Hizmet Sunmaktayız, Gaziantep ve Tüm Bölge ve Ülkelerle ilgili Web Tasarım ve Diğer Çalışmalarımız  hakkında daha detaylı bilgiye bizimle irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!